1 срібло та 4 бронзи – підсумки ЧЄ-2015 зі спортивної акробатики

acrobaticsВ німецькому місті Різа цими вихідними завершилися дві континентальні першості зі спортивної акробатики. У рамках 11-го чемпіонату Європи серед юніорів українські акробати вибороли 5 нагород.

Срібними призерами змагань Старого Світу-2015 стали віце-чемпіонки світу 2014 року Анастасія Азарова та Катерина Темнохуд. Представниці Білгород-Дністровського здобули 27.350 балів за виконання темпової вправи. 18-річна Катерина і 13-річна Анастасія поступилися лише юніорському жіночому дуету з Бельгії.

Одеська пара Христина Литвинець і Владислав Остапенко (на фото перші праворуч) тричі піднімалися на п’єдестал пошани в Німеччині. 13-річна Христина й 18-річний Влад були бронзовими призерами в двох індивідуальних вправах, а також посіли третю сходинку в багатоборстві із сумою в 80.980 пунктів.

Чоловіча четвірка з Днепродзержинська у складі Дениса Афанасьєва, Владислава Алєксєєва, Владислава Горенича та Андрія Осадчого також двічі стала «бронзовою». У вправі на балансування наші спортсмени отримали 27.250, а в багатоборстві — 81.400.

Одночасно з юніорськими змаганнями відбувався 27-й чемпіонат Європи зі спортивної акробатики серед дорослих. На жаль, представники «синьо-жовтої» збірної не змогли посісти жодного призового місця. Найближче до подіуму українські акробати були у темпових фіналах серед чоловічих пар і жіночих тріо.

Наступні змагання подібного рівня відбудуться через два роки.