Визначилися переможці Кубку України з кіокушин карате 2015

galojanУ цьому році Дніпропетровськ став ареною для Кубку України з кіокушин карате (IKO) серед чоловіків та жінок. Турнір проходив у двох розділах – куміте й ката.

Чоловіки змагалися в чотирьох вагових категоріях. У 70 кг найкращим став Олександр Грушенко з Миколаївщини. Його напарник по команді Сергій Белей був найкращим у 90 кг. Вагу 80 кг виграв Дмитро Кіхтьов з боку приймаючої сторони. В понад 90 кг чемпіоном став киянин Андрій Меженський.

У жінок розіграш відбувся в 55 кг та 65 кг. У першій категорії перемогу святкувала Лілія Байстрюченко з Києва, в другій – Інна Мажара з Полтавщини.

У розділі «ката» найкращими виявилися Артем Галоян (Дніпропетровськ) та Христина Коц-Готліб (Київ).

Загальнокомандний залік виграла збірна Дніпропетровської області. Другими стали представники столиці. Трійку замкнули спортсмени Миколаївського регіону.

Загалом у турнірі взяли участь 45 спортсменів з 6 регіонів України. Змагання проходили у 8 вагових категоріях.