Кікбоксинг: 6 нагород ЧС-2015 для України

kickboxingУ суботу, 31 жовтня, в Белграді (Сербія) відбулися фінали Чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих (к1, лоу-кік, кік-лайт). За результатами турніру збірна України здобула 6 нагород – по одному золоту та сріблу і чотири бронзи.

Чемпіоном світу 2015 року в ваговій категорії до 51 кг (K1) став Олексій Сердюк. У фіналі він переміг представника Азербайджану Анара Маммадова (3:0). На попередніх стадіях Сердюк був сильніший за білоруса та марокканця.

Срібло до скарбнички України поклав Юрій Зубчук у вазі до 81 кг в розділі лоу-кік. З роздільним рішенням суддів (2:1) українець поступився росіянину Олександру Дробініну. До фіналу Зубчук не зустрів великих проблем із суперниками.

Ще чотири нагороди ЧС видалися бронзовими.

Єдина представниця України в жіночих змаганнях стала бронзовим призером в лоу-кік до 60 кг. На заваді Наталії Мартюхіній у півфіналі стала майбутня чемпіонка турніру з Польщі Марта Валічек (0:3). Також у розділі лоу-кік відзначився Віталій Корчак, який став третім у вазі до 91 кг. Корчаку теж в ½ фіналу випав майбутній переможець – Басір Абакаров з Росії (1:2).

У кік-лайті успіх на наших кікбоксерів чекав у найважчих категоріях. У вазі до 94 кг третю сходинку посів Олександр Желепа, якому продовжити боротьбу завадив турок Ібрахім Теллі (0:3). А Сергій Овсепян став третім у вазі понад 94 кг, у півфіналі він поступився азербайджанцю Ехраму Мажидову (0:3). Обидва суперники українців стали потім срібними призерами світової першості.

Загалом збірна України була представлена 22 спортсменами.

На Чемпіонаті світу змагалися 669 учасників з 52 країн.