Андрій Круглик підкорює європейське кільце

altБагаторазовий чемпіон України з кільцевих автоперегонів Андрій Круглик – перший в історії український пілот, який став призером офіційного змагання ФІА – Кубку Європи з кільцевих гонок на легкових автомобілях (FIA ЕТСС).
Андрій дуже успішно провів змагальний вересень: на початку місяця посів 3-тє місце у класі 6 етапу Ferrari Challenge Europe, а наприкінці – 1-ше місце у класі і 3-тє місце в абсолютному заліку 5-го етапу Ferrari Challenge Italia.
Ці змагання проходили на Autodromo Internazionale del Mugello (трасі, яка вже відома Круглику за виступами у Campionato Italiano GT). Попри статус дебютанта серії, Круглик одразу ж заявив про свої претензії на найвищі результати, вже під час вільних тренувань показавши найкращий час серед учасників Coppa Shell. Аналогічний результат був досягнутий і в обох кваліфікаційних сесіях, де українець став найкращим у класі, випередивши найближчого суперника майже на пів секунди.
Не дивно, що в гонках Андрію не було рівних у своєму класі Coppa Shell, де він виграв обидва заїзди. Більше того, у другій гонці українець фінішував на подіумі в абсолютному заліку, випередивши півдюжини суперників з вищого дивізіону Trofeo Pirelli! Цей результат дозволив Круглику набрати 33 залікових очка і відразу ж увійти в топ-десятку заліку Coppa Shell за сумою п’яти етапів серії Ferrari Challenge Italia.
27-річний киянин Андрій Круглик – майстер спорту України міжнародного класу. Андрій є багаторазовим чемпіоном України з кільцевих гонок, неодноразовим переможцем та призером спортивних змагань з автоспорту в Німеччині («24 години Нюрбургрингу», серія VLN, серія ADAC Procar).