Артем Качановський став чемпіоном Європи з го серед студентів

altУ столиці Чехії Празі відбувся студентський чемпіонат Європи з го (European Students Go Championship 2011). В ньому взяли участь 18 студентів вищих навчальних закладів з дев’яти країн Європи.
Традиційно високі місця посіли спортсмени з Чехії. Її представники часто ставали чемпіонами Європи у цій категорії. Але нині перше місце посів наш, український майстер го – студент НТУУ «КПІ», майстер спорту України міжнародного класу Артем Качановський, який відсунув чехів на друге та третє місця.
Артем здобув право представляти Україну на європейському студентському чемпіонаті, ставши у травні цього року чемпіоном України серед студентів.
Найскладнішою партією на Євро була гра Артема з Яном Сімарою (Чехія). З ним нашому спортсмену уже доводилось зустрічатися на інших змаганнях. І результати цих зустрічей не завжди були на користь Артема. Тому ця партія викликала велику зацікавленість у європейських гравців, які могли спостерігати за грою та вболівати завдяки он-лайн трансляції, що проводилась на міжнародний ігровий сервер KGS. 
Цього разу нашому спортсмену вдалося довести, що він все ж сильніший і має право володіти титулом чемпіона Європи з го серед студентів.
Слід сказати, що у Чехії часто проводяться міжнародні змагання з го. Там багато людей грає в цю чарівну гру, є багато клубів та достатньо багато сильних гравців. Тож українські спортсмени залюбки їздять до чехів на змагання. Українська федерація го намагається підтримувати тісні контакти з іноземними колегами та переймати у них досвід. Можливо, з часом один із студентських чемпіонатів Європи пройде і в Україні.
Сьогодні у нашій країні найсильнішим осередком студентського го є го-клуб НТУУ «КПІ». Головною ударною силою цього клубу стали випускники Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді, які після здобуття середньої освіти в Рівному вже, можна сказати, традиційно вступають до НТУУ «КПІ» на навчання. Артем теж є випускником цієї школи. Тренування він старається поєднувати з навчанням, де так само не пасе задніх, вчиться на «добре» та «відмінно».
{social}
{iarelatednews articleid=»745,598,505,455,393,358,291″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *