Даниїл Болдирєв в 0,05 секунди від золота етапу КС

boldyrev_arco_2016У цей уїк-енд італійська Мекка скелелазіння місто Арко приймав вже традиційний етап Кубку світу. Змагання проходили у двох дисциплінах – складність й швидкість. Збірна України була представлена вісьмома атлетами: трьома – в першому виді, п’ятьма – в другому.

Дістатися п’єдесталу пошани вдалося лише лідеру збірної України зі скелелазіння Даниїлу Болдирєву. Донецький спортсмен, який наразі мешкає в Одесі, посів другу сходинку в швидкості. На заваді дістатися золота стали 0,05 секунди та польський спортсмен Марчин Дженськи. У підсумку українець – срібний призер етапу КС в Італії.

Зазначимо, наразі Даниїл посідає 3-ю позицію в кубковому рейтингу і має всі шанси отримати ліцензію на Х Всесвітні Ігри, які в липні-2017 відбудуться у Вроцлаві (Польща).

Другий найкращий результат в нашій команді належить Аллі Маренич з Харкова. У жіночому турнірі на швидкість вона посіла 9-е місце.

В змаганнях на складність до топ-20 увійшов Федір Самойлов, на півфінальній стадії він допустився багатьох помилок і втратив 12-е місце, перемістившись на 20-у сходинку. У дівчат 17-й рядок посіла Євгенія Казбекова.

Попереду в представників швидкісного скелелазіння ще два етапи Кубку світу цього сезону, які прийматиме Китай в жовтні. Однак до цього збірна України посперечається за нагороди Чемпіонату світу, який розпочнеться 1 вересня в Парижі (Франція).