Даша Ковальова підкорює Америку

bowling-Dasha-Kovalyova-Wichita-ShokersБагаторазова чемпіонка України з боулінгу, володарка Кубка європейських чемпіонів та переможниця ІХ Всесвітніх ігор у Калі (Колумбія) Даша Ковальова підкорює американські доріжки – на вотчині боулінгу з українською дівчиною вже рахуються як з однією з найсильніших гравців.

Ковальова, котра навчається у США, у складі команди «Wichita Shokers» блискуче виступила на першому етапі найпрестижнішої коледж-ліги у Північній Америці. Участь у змаганнях взяли 66 чоловічих і 58 жіночих команд — загалом близько восьми сотень боулерів.

Як передає тато і менеджер нашої спортсменки Сергій Ковальов, Даша зіграла усі 9 ігор і показала феноменальний як для командного турніру результат – 2097 очок (середній показник – 233 очка в одній грі). Українка переконливо виграла індивідуальний залік жіночого турніру, а в чоловічому опинилася б на чистому другому місці (без гандикапу).

Дашу визнали MVP турніру (найбільш цінним гравцем). Її команда «Wichita Shokers» беззаперечно перемогла на змаганнях, випередивши найближчого переслідувача більше ніж на 400 кегель.

Що сказати – відмінний подарунок усім уболівальникам, а особливо своєму тату: Сергій Ковальов сьогодні, 21-го січня, святкує свій День народження!