Дежавю для Локомотива та бразильська перемога Єнакієвця

66Енергія 1:0 Локомотив

Локомотив знову завітав в гості до Львова, знову поступився Енергії та ще й з таким самим рахунком. Цього разу залізничники розпочали поєдинок як лідер турнірної таблиці і перемога дозволяла неабияк закріпити своє положення. Однак грали команди максимально обережно, бо ціна помилки у такому матчі була на вагу золота. Локомотив ретельно планував свої атаки, але суперник не залишав шансів навіть на останньому рубежі. Те ж саме можна сказати і про львів’ян – їх випади закінчувалися максимум кутовими. Так тривало аж до 27-ї хвилини, аж поки Чепорнюку все ж вдалося пробити Іваняка з близької відстані та забити єдиний м’яч у зустрічі. В останні хвилини поєдинку навіть гра з п’ятьма польовими гравцями не принесла Локомотиву бажаного результату.

Єнакієвець 3:2 Кардинал

Випустивши  після стартового свистка чотирьох бразильців, тренер Єнакієвця не дуже-то заплутав свого опонента, бо легіонери весь перший тайм витратили виключно на пристрілку до воріт Кардинала. Уся їх майстерність розкрилася лише на початку другої половини зустрічі – усі четверо вже, здається, набувають необхідної форми. Про це говорять вдалі комбінації, які, власне, і призвели до голів. Проте, першим ударом, який досяг цілі, став удар Паршикова. Він відкрив рахунок та поклав початок швидкій та видовищній грі. Господарі швидко відійшли від пропущеного голу — вже за хвилину Бруно Мело відновив рівновагу. Єнакієвець продовжував атакувати і м’яч після удару Тіагу, щоправда не без допомоги рикошету, знову опинився за спиною Дєнюжкіна. Третій гол взагалі став прикрасою поєдинку – бразильські гравці розіграли показову комбінацію, яку блискуче завершив Бетіньо. Під завісу матчу Нестерук все ж подарував гостям надію на нічию, зрізавши м’яч у власні ворота, проте вона розтанула разом із свистком арбітра про завершення поєдинку.

Спортлідер+ 5:6 ЛТК

Хмельничани добряче полоскотали нерви гостям в останні хвилини матчу. Коли ЛТК вже завершила всі свої справи, а рахунок на табло був уже 2:6, Спортлідер кинув усі сили в атаку та забив скільки встиг. Особливо старалися Ткачук та Калуков, які тільки в останні 60 секунд встигли по одному разу вразити ворота гостей. Одного м’яча до другої нічиєї Спортлідеру все ж не вистачило, але характер команда показала. У ЛТК варто відзначити Артема Рося та Богдана Свіридова, які на двох і оформили перемогу для своєї команди, забивши по три м’ячі. Що стосується безпосередньо самої гри, то команди розпочали активно, з перших хвилин обмінюючись небезпечними пострілами. Хмельничани не соромилися часто бити по воротах ЛТК, проте м’яч то влучав в захисників, то йшов повз ворота. Проте це не завадило Спортлідеру встановити свій новий рекорд – в цьому розіграші, команда більше трьох м’ячів у матчі не забивала.