Довганюк, Зальотов, Дячук, Балуков та Чупринко – чемпіони світу з жиму лежачи

power_news_zh_lВ м. Родбі (Данія) завершився чемпіонат світу з жиму лежачи серед дорослих, юнаків та юніорів. Українські спортсмени вибороли на цих змаганнях 9  нагород, п’ять з яких — найвищої проби.

В змаганнях юнаків, у ваговій категорії  до 93 кг, впевнену перемогу  здобув Артур Зальотов, він «взяв» вагу 207,5 кг, що стало, до слова, ще і його новим особистим рекордом. Серед спортсменів вагової категорії 83 кг дуже непросту перемогу  здобув Андрій Балуков, його результат  –  192,5 кг. Такий самий результат в цій категорії показав  і росіянин Владислав Герасимов, проте за рахунок різниці у вазі, перемога дісталась саме нашому спортсмену.

В розділі «Юніори», піднявши штангу вагою 260 кг, золото здобув Назар Дячук (вагова категорія – до 93 кг). Євген Криса, виступаючи у ваговій категорії  74 кг, зумів стати другим, його результат – 212,5 кг.

Серед дорослих спортсменів найкраще з наших виступили Іван Чупринко та Вадим Довганюк. Іван  (в.к. – 66 кг) зумів «підкорити» штангу вагою 238 кг, що дозволило йому не лише піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу, а й встановити новий світовий рекорд. Вадим, виступаючи у ваговій категорії 105 кг, з третьої спроби підняв 328 кг і також отримав черговий чемпіонський титул.

Лариса Соловйова (вагова категорія 63 кг) зуміла «вижати» рекордних 168 кг, проте через технічні помилки ця вага не була зарахована, і з результатом 160 кг Лариса стала другою.

Бронзовими призерами ЧС стали Андрій Кримов (в.к. до 93 кг) з результатом 302,5 кг та Єлизавета Рижак (в.к. до 47 кг), її результат — 85 кг.