Два золота для України на чемпіонаті світу з дитячого фітнесу

fitnes-kids-Maryna-GoncharenkoДві золоті медалі вибороли українські дівчата на чемпіонаті світу з дитячого фітнесу, що завершився у Сербському місті Нові Сад. З головного старту року для дітлахів з перемогою повернулися Анна Мельникова і Марина Гончаренко (на фото у центрі). Аня стала першою у змаганнях зовсім юних спортсменів – у наймолодшій віковій групі до семи років. Марина, в активі якої вже є перемога на міжнародному турнірі «Riga Fitness Cup», показала найкращий результат у категорії 10-12 років.

Загалом у складі збірної України під керівництвом тренера Антоніни Оробець до Сербії їздили семеро дівчат. За крок від п’єдесталу у групі 14-15 років зупинилася Маргарита Дорошенко. Також до шістки найкращих (фінал) увійшли Марина Кучер (10-11 років) і Дарина Кобзар (12-13 років). У командному заліку україночки посіли 4-те місце.

Фітнес вважається одним з найбільш безпечних видів спорту для дітей, і при цьому – дуже корисним для здоров’я і розвитку організму. На змаганнях судді оцінюють акробатичні і гімнастичні елементи та їх комбінації, елементи на основі силових показників, гнучкість, грацію, а також хореографічну інтерпретацію, костюм, темп виконання й елегантність.

Тим часом члени дорослої збірної України після успішних виступів на весінніх чемпіонатах Європи вже почали підготовку до найбільш відповідальних і престижних змагань – чемпіонату світу, який пройде у Києві 13-16-го вересня. Виступати перед рідними глядачами удвічі відповідальніше, тож спортсмени обіцяють продемонструвати свою найкращу форму.

За словами президента національної Федерації бодібілдингу і фітнесу України Ігоря Делієва, цей чемпіонат дозволить відродити інтерес до прекрасних видів спорту, які останнім часом дещо втратили позиції серед українських уболівальників.