Екстра-ліга: огляд 14-го туру

en_ura38У 14 турі Локомотиву не вдалося взяти 3 очки у матчі з ЛТК. Цим скористалася Енергія, яка у двобої з Єнакієвцем продемонструвала неабиякий характер. Лише у Івано-Франківську все пройшло більш-менш спокійно.

«Локомотив» (Харків) 3-3 «ЛТК» (Луганськ)

Вдома Локомотив мав намір закріпити своє становище лідера, але гості з Луганщини, не без допомоги долі, все-таки змогли здобути нічийний результат. Те, що Локомотив провів три останніх матчі на виїзді, напевно втомило команду. Суперник же мав нагоду відпочити та підготуватися до відповідальної гри. Проте рахунок все ж відкрив Олександр Кондратюк ударом у ближній кут. За 5 хвилин до перерви на удар відважився Дмитро Іванов і зрівняв рахунок, а згодом його партнер Артем Рось зрізав м’яч у свої ворота, погіршивши настрій команді перед перервою. Проте у другому таймі він використав чудову нагоду біля воріт суперника та зрівняв рахунок, реабілітувавшись за помилку у першій половині зустрічі. За хвилину Кисельов знову вивів Локомотив вперед, але це був не останній гол у матчі. На останній хвилині Разуванов, після помилки харків`ян все ж зумів встановити нічийний рахунок.

«Енергія» (Львів) 4-3 «Єнакієвець» (Єнакієво)

У Львові господарі команди видали не дуже невидовищний перший тайм. Єнакієвець постійно пресингував суперника, але забити вдалося лише двічі – Замятіну та Волянюку. Єдина у першому таймі атака Енергії все ж таки дала результат і команди пішли на перерву. На другу половину гри Енергія вийшла, як на останній бій, літала по паркету та не відходила від воріт гостей. Така гра безперечно дала результат і Енергії вдалося переломити хід подій. Таким чином, від першої сходинки львів’ян відділяє лише один пункт.

«Ураган» (Івано-Франківськ) 1-0 «Кардинал-Рівне» (Рівне)

Відносно спокійно пройшла гра в Івано-Франківську. Там місцевий Ураган приймав гостей з Рівного і свої три очки таки здобув. Команди грали дуже рівно та обережно. Варто відмітити оборонні дії обох колективів, бо до насправді небезпечних моментів у матчі доходило дуже рідко. Проте привід поквитатися зі своїм кривдником в Урагану все ж був і неабиякий – у першому колі Кардинал у себе вдома обіграв Ураган  – 5:0. Своєю нагодою помститися супернику скористався один лише Павло Будняк, який на 34-й хвилині відправив м’яча за спину Дєнюжкіну, який, до речі, вже за дві хвилини був вилучений з поля за фол останньої надії.