Президент

Ковтун Олександр Михайлович

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. / http://uwsf.org.ua

Федерація воднолижного спорту та вейкбордингу України

Воднолижний спорт - популярний вид спорту, в основі якого лежить пересування поверхнею води на лижі спеціальної форми, за допомогою фалу, з'єднаного з катером або іншим плавальним засобом, що забезпечує поступальний рух.

Водні лижі бувають поодинокі і парні. До парних відносяться фігурні і стрибкові. До одиночних: фігурна і слаломна (моно) лижа. Фігурні лижі короткі, широкі, трохи загнуті з двох кінців. Стрибкові - довгі, з сильно загнутим носом. Слаломна лижа - довга, з загнутим носком і звужена з заднього боку.

Вейкбординг — це комбінація серфінгу, сноубордингу, скейтбордингу і водних лиж. Катер буксирує рейдера, який знаходиться на короткій та широкій дошці. Рухаючи на швидкості 30-40 км/год з додатковим баластом на борті, катер залишає за собою хвилю, яку райдер використовує як трамплін. У стрибку вейкбордист виконує різноманітні трюки. Для тяги у вейкбордингу також використовується кільцевий канат.

Developed in conjunction with Joomla extensions.