Президент

Єрьоменко Едуард Анатолійович

Київ, вул. Арсенальна, 20-44 / тел. +38 067 466 77 15

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. / http://horting.org.ua

Українська федерація хортингу

Хортинг - це вид спорту, народжений в Україні, заснований на досвіді передових сучасних методик підготовки професійних спортсменів з різних видів бойових мистецтв, який містить в собі комплекс ефективних прийомів самозахисту, що синтезовані і відібрані в спеціальну послідовну програму навчання захисних та атакуючих технічних дій, комплексна система різносторонньої підготовки спортсмена, готового до виступу на змаганнях з будь-яких повноконтактних єдиноборств. Вид спорту розвивається у понад 40 країнах світу. Слово «Хортинг» походить від назви острова Хортиця, де була розташована і діяла Запорозька Січ, яка відіграла прогресивну роль в історії українського народу.

Система у своїй програмі містить вимоги спортивного етикету хортингу, сувору дисципліну під час проведення тренувань, високі технічні, функціональні та вольові аспекти ведення змагального двобою.

Українська Федерація Хортингу була зареєсрована у 2009 році і має свої представництва в усіх областях України. Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація Хортингу» входить до складу Міжнародної спортивної організації "Всесвітня Федерація Хортингу" - INTERNATIONALNON-GOVERNMENTAL ORGANIZATION "WORLD HORTING FEDERATION" - INGO "WHF".

Developed in conjunction with Joomla extensions.