Президент

Дмитро Бабич

м. Київ / тел. +38 (068) 70-77-290 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. / http://ufdf.org / www.facebook.com/ufdf.org

Українська федерація літаючих дисків

Українська федерація літаючих дисків (UFDF) представляє інтереси спортсменів і забезпечує розвиток Спорту з літаючим диском (Flying disc) в Україні. UFDF є постійним членом Всесвітньої федерації літаючих дисків (WFDF) і має статус "Національної".

Основні дисципліни, якими займається Федерація:

  1. Алтимат (командний ігровий вид спорту)

Це популярний і видовищний спорт, який входить до програми Всесвітніх ігор. В Україні щорічно проходять 4 національних чемпіонати з алтимату на трьох покриттях (газон, паркет, пісок) і близько 8 менш масштабних. Крім того українські спортсмени регулярно беруть участь у Чемпіонатах Європи і світу: клубних і національних.

  1. Диск-гольф (індивідуальний спорт)

Основна привабливість спорту — можливість займатись ним у будь-якому віці. В Україні щорічно проводиться національний чемпіонат, а українські спортсмени в перше представляли Україну в 2018-му році в Польщі.

  1. Дог-фризбі (спорт з собакою)

Популярний спорт серед собаководів. Більшість людей знають "фризбі" саме через цю чудову "гру", що дає чудову можливість налагодити взаємини зі своїм собакою. В Україні щорічно проводиться національний чемпіонат.

Developed in conjunction with Joomla extensions.