Даниїл БОЛДИРЄВ

Біографія. Майбутній чемпіон до скеледрому в рідному Донецьку потрапив у 8 років. У 2011 році потрапив в збірну, вигравши Чемпіонат України та взявши дві медалі на Чемпіонаті світу. По-справжньому його зірка засяяла в 2014 році, коли Даниїл став автором неймовірного хет-тріку: виграв планетарну першість з рекордом світу, а за декілька місяців отримав Великий Кубок світу. Приблизно в той самий час він переїжджає до Одеси, де довгий час змушений вирішувати елементарні питання для спортсмена топ-рівня – де жити, на чому тренуватися. Але всі проблеми долає з такою ж легкістю, як пробігає вертикальні 15 метрів за 5,6 секунди.

 

Регалії. Рекордсмен світу в швидкісному скелелазінні, чемпіон світу-2014, переможець Кубку світу-2014, чемпіон світу-2011 серед юніорів, бронзовий призер ЧЄ-2013, багаторазовий чемпіон України. У 2016 році нагороджений президентом України орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та відзначений нагородою Кабінету міністрів, а в 2014 році на церемонії «Спортивне Сузір’я України» виграв номінацію «Покликання року».

 

Цікавий факт. Даниїл полюбляє солодощі, хоча вимушений постійно обмежувати себе. Єдиною регулярною поступкою собі є… чізкейк. І лише тому, що Даниїл втішає себе, що це сир..

Developed in conjunction with Joomla extensions.