Феєричне завершення Чемпіонату України з флорболу!

Цими вихідними у місті Києві відбувся довгоочікуваний плей-офф серед жіночих та чоловічих команд Вищої ліги і чоловічих команд Першої ліги. На цю подію з нетерпінням чекали всі шанувальники українського флорболу. Під одним дахом зібралось 12 кращих команд України, аби поборотись за звання чемпіонів України.

Серед команд Першої ліги були представлені: «Байтерс» (м. Полтава), «Запоріжжя» (м. Запоріжжя), «Лемберг- 2» (м. Львів) та «Айсберг» (м. Луцьк). Результат був непередбачуваним. Всі команди протягом відбіркових турів демонстрували технічність та вмотивованість на перемогу. Отже, бронзовим призером стала команда «Запоріжжя». Срібними призерами стали представники луцького «Айсбергу». А титул чемпіонів Першої Ліги здобули хлопці з львівського «Лембергу -2».

Серед жінок Вищої Ліги теж вирували пристрасті. До плей-оффу вийшли чотири команди: «Скала» (м. Мелітополь), «КФК» (м. Київ), «Лемберг» (м. Львів) та «Янтар» (м. Новояворівськ). Неабияку інтригу влаштували членкині команди «Скала», поступившись у півфіналі львів’янкам. У фіналі спортсменки Мелітополя поступились киянкам і у підсумку посіли 4-те місце. Відповідно бронзу в овертаймі вибороли дівчата з клубу «КФК». Віце-чемпіонками стали дебютантки Вищої Ліги з ФБК «Лемберг». І золото повернули собі цьогорічні фаворити — ФБК «Янтар».

Але головною інтригою цьогорічного фіналу ЧУ були результати матчів Вищої чоловічої ліги. У категорії були представлені: «КФК» (м. Київ), «Янтар» (м. Новояворівськ), «Скала» (м. Мелітополь) та «Лемберг» (м. Львів). Тут «Лемберг», попри серйозну перевагу суперників з «КФК», в овертаймі виривала перемогу з рахунком 11:10. «Скалу» спіткала та сама доля — нічия проти ФБК «Янтар» в основному часі і 11-тий гол в додатковому часі вивів їх до фіналу. І ось, головний матч року – «Лемберг» проти «Скали»!

Багаторазові чемпіони не готові були віддавати перемогу, але «Лемберг» з перших хвилин матчу почав диктувати свої правила на полі — 8:4 на табло і впевнена перемога львів’ян!

Як відзначили в Українській федерації флорболу: «це був якісний і красивий флорбол».

Абсолютно згодні! Вітаємо команди х новими результатами та бажаємо подальшого розвитку!