«Халк» – переможець 1-го етапу Кубку України

paintball-ukr-cup-2013Численна армія прихильників пейнтболу нарешті дочекалася – в Україні відкрито новий спортивний сезон. Команди з усіх куточків країни одягнули парадно-вихідну «бойову» форму, щоб виступити на 1-му етапі Кубку України і показати, хто що напрацював під час напруженої зимової підготовки.

На змаганнях у Києві зібралося 20 команд, були навіть гості з Молдови (команда «Сталкер»), але виступали вони поза конкурсом і результати у рейтингу Кубку не враховуються. На попередній стадії турніру учасники були розбиті на чотири квінтети, за результатами баталій у групах найкращі вийшли у півфінали.

Півфіналів було не 2, а одразу 6, адже організатори придумали цікавий формат: ті команди, які посіли у групах перші місця, опинилися в дивізіоні «Про», другі – в дивізіоні «Майстри», треті – в дивізіоні «Новачки», де й визначали найкращих серед рівних за класом.

У півфіналах категорії «Про» грали між собою винятково столичні команди. «Київ Експрес» з рахунком 5:2 переміг «ZZ Top». В іншому поєдинку зійшлися чинний володар трофею «Ведмеді» та визнаний лідер українського пейнтболу, неодноразовий чемпіон країни та володар національного Кубку команда «Халк». У напруженій боротьбі «Халки» взяли-таки реванш за поразку у фіналі тогорічного розіграшу – 5:4. У фіналі ж, так само зібравши усі сили, зупинили «Експрес» – 4:3.

Перемогу серед «Майстрів» (підсумкове 5-те місце на етапі) здобула команда «Київ Експрес Лайт», серед новачків (підсумкова 9-та позиція) – «Falcon Light» (Київ).

Попереду ще два етапи розіграшу Кубку та фінал, який пройде 21-22-го вересня. Усі ці старти прийматиме Київ, а конкретніше – поля Х-парку (на території парку «Дружби народів»).