«Синьо-жовтій» збірній не було рівних у фіналі Кубку світу-2015 з підводного спорту

finswim1Нещодавно в Єгипті відбулися підсумкові змагання Кубку світу з плавання в ластах 2015 року. Україна була представлена потужним складом – 9 командами. Саме вітчизняний клуб «Аквалідер» з Києва виграв командний залік 2015 року.

У двох індивідуальних рейтингах перемогу святкували українські спортсменки. У жінок найбільша кількість балів у Світлани Жукової, також у цій категорії трійку замкнула Юлія Чумак. У дівчат весь подіум був «синьо-жовтим»: переможницею стала Катерина Соколовська, Анна Козир й Катерина Кухар зайняли друге та третє місце відповідно, маючи різницю лише в один бал.

У чоловіків Олександр Одиноков зупинився за крок до трійки призерів. А ось у хлопців наш представник Максим Кухар трохи не дотягнув до підсумкового срібла, поступившись супернику з Білорусі чотирма очками.

Загалом наші спортсмени вибороли більше 35 медалей у фіналі КС, піднімаючись на п’єдестал пошани майже в кожній дисциплині протягом всіх змагальних днів.

У жінок на подіумі неодноразово відзначалися Світлана Жукова, Ірина Пікінер, Анастасія Антоняк, Тетяна Красногор. Серед чоловіків — Олександр Одиноков, Дмитро Сидоренко, Микита Головлев, Євгеній Золотов, Антон Гончаров, Михайло Яценко.

У дівчат в когорті найкращих були Катерина Соколовська, Катерина Кухар, Анастасія Іванова, Анастасія Малишко, Валерія Яців, Анна Козир, Дар’я Кноготкова, Вікторія Галицька. Поміж хлопців — Максим Кухар, Владислав Гальцев, Назар Залевський, Гліб Ляшенко, Артем Тихомиров.

У наступному році заплановано провести фінал Кубку світу з плавання в ластах у Томську (Росія) 9-12 вересня.