«Жовтневі» підсумки українського танцювального спорту

wdsf_world_jun2_st2012-2427Представники українського танцювального спорту провели серію вдалих виступів на престижних міжнародних змаганнях.

Так, у Ризі нещодавно завершилися традиційні змагання з танцювального спорту Latvia Open. Цього року під час змагань було проведено Чемпіонат Світу серед Юніорів ІІ у програмі 10 танців. Україну на цьому Чемпіонаті представляли срібні призери Чемпіонату Світу з латиноамериканської програми (66 пар учасників з 35 країн світу), а також фіналісти (4 місце) Чемпіонату Світу  з Європейської програми (61 пара учасників з  34 країни світу) Ярослав Броварський та Єлизавета Гижко (клуб «Юнік-Денс», головний тренер Олена Мартинюк).

У підсумку наші спортсмени посіли 4 фінальне місце (34 пари учасників з 34 країн світу).

Також, на цих змаганнях високий результат показали спортсмени, що посідають двадцяте місце у рейтингу Всесвітньої федерації танцювального спорту WDSF. Так Юрій Петров та Яна Кожухарь  у відкритих всесвітніх рейтингових змаганнях серед дорослих в європейській програмі посіли третє місце.

Окрім цього, третє місце, але на рейтингових змаганнях WDSF у Москві в латиноамериканській програмі, посіли спортсмени з Ялти – Роман Дроботов та Анастасія Висоцька.

Професійні пари виступили на відкритому Чемпіонаті Світу серед професіоналів в латиноамериканській програмі, що проходив в Лейпцігу. Всі три пари, що брали участь у змаганнях, пройшовши відбірковий раунд, зупинилися у чверть-фіналі, а кращими серед українських пар стали кримчани Максим Літюшкін – Катерина Йовик та Євген Степанов – Ганна Мосолкова.

На черзі в українських спортсменів Чемпіонат Світу серед дорослих в латиноамериканській програмі, який відбудеться у Відні 15-18 листопада. Україну будуть представляти пари: Артем Лазарев – Катерина Ісакович (АР Крим, клуб «Браво», заслужений тренер України Наталія Паша) та Роман Гербей – Віра Бондарева (м.Южноукраїнськ, клуб «Натхнення», тренер Л.Ю. Самчинська).