На чемпіонаті світу з кікбоксингу українці вибороли 8 медалей

altУ Македонії завершилася перша частина чемпіонату світу з кікбоксингу, де розігрувалися нагороди у дисциплінах лайт-контакт, лоук-кік, К1 і кік-лайт. Збірна України посіла сьоме загальнокомандне місце, здобувши 3 золота, 2 срібла і 3 бронзи. Беззаперечно найкращими на турнірі були російські бійці, які вибороли 24 золотих, 8 срібних і 17 бронзових медалей. Загалом же участь у чемпіонаті світу брали понад 800 кікбоксерів із 54-х країн.
«У Скоп’є виступали 28 українців, вісім з яких піднялися на п’єдестал пошани, – прокоментувала «Фактам» віце-президент Федерації кікбоксингу України, суддя міжнародної категорії Ольга Павленко. – Золоті медалі до скарбнички нашої збірної поклали киянин Дмитро Безверхий (лайт-контакт, вагова категорія до 57 кілограмів), Дмитро Кирпань з Миколаєва (К1, до 81 кг) і Катерина Соловей з Івано-Франківська (лайт-контакт, до 55 кг).
У спортивній колекції Дмитра Безверхого, якого тренує старший тренер збірної Ігор Шаров, є медалі багатьох великих міжнародних турнірів. Торік в італійському Ріміні він завоював Кубок світу, а на чемпіонаті Європи в Баку посів друге місце. І ось новий успіх – звання чемпіона світу.
Срібло на рахунку чемпіона І Всесвітніх ігор з єдиноборств Костянтина Деморецького (лайт-контакт, до 63 кг) і Юрія Зубчука (лоу-кік, до 86 кілограмів). Бронзові медалі виграли Ігор Приходько (ще один чемпіон SportAccord Combat Games; лайт-контакт, до 84 кг), Віра Макресова (лоу-кік, до 48 кг) і Надія Хаєнок (лоу-кік, до 56 кг)».
Друга частина чемпіонату світу пройде вже зовсім скоро – з 19-го до 26-го листопада в Дубліні, Ірландія. Там визначатимуть, хто найсильніший у дисциплінах семі-контакт, фул-контакт і музичні форми.