На пара-чемпіонаті Європи з армрестлінгу наші спортсмени здобули 23 медалі!

В рамках Чемпіонату Європи з армрестлінгу відбувся турнір серед атлетів з обмеженими можливостями, де змагалися спортсмени з вадами зору та з ураженням ОРА. В пара-чемпіонаті Європи українські спортсмени завоювали 23 медалі, з яких 7 золотих, 7 срібних та 9 бронзових!

Чемпіонами континенту у своїй програмі стали: Юлія Гадаєва – вагова категорія до 65 кг (2 золоті медалі), Наталія Стрельцова – вагова категорія +65 кг (2 золоті медалі), Юлія Гадаєва – серед юнаків до 18 років у ваговій категорії до 65 кг (1 золота та 1 срібна медалі), Микола Татевосян – вагова категорія до 75 кг (1 золота та 1 бронзова медалі) та В’ячеслав Холімінчук — вагова категорія + 100 кг (1 золота та 1 бронзова медалі).

Окрім Юлії Гадаєвої, яка двічі підіймалась на подіум переможців, за сріблом виходили: Вадим Мандриченко у ваговій категорії до 100 кг (2 срібні медалі), Марина Васківська у ваговій категорія +65 кг (1 срібна медаль), Дмитро Сорока у ваговій категорії до 90 кг (1 срібна та 1 бронзова медалі), Руслан Чулієв у ваговій категорії до 75 кг (1 срібна медаль) та Юлія Сапелкіна у ваговій категорії +70 кг (1 срібна та 1 бронзова медалі).

Бронзу на цьогорічному європейському Чемпіонаті вибороли спортсмени з ураженням ОРА: Володимир Дорошенко у ваговій категорії +75 кг (1 бронзова медаль) та Микола Педоренко у ваговій категорії до 55 кг (1 бронзова медаль). Серед спортсмени з вадами зору бронзовими медалями нагородили Романа Сюселя (до 80 кг) та Ігоря Гуменюка (до 70 кг), який здобув одразу дві бронзові нагороди.

Українська федерація армспорту повідомляє, що 2 по 9 вересня у м. Будапешт (Угорщина) відбудеться чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих і пара-чемпіонат світу серед спортсменів з вадами зору, слуху та з ураженням ОРА.