Найсильніші на ЧУ-2017 з ММА: молодь, юніори, юнаки

mma_ukrchamp-2017_youth-junior_resultsМинулими вихідними в Тернополі розіграли нагороди національної першості зі змішаних єдиноборств ММА 2017 року в різних вікових категоріях. За підсумками юнацько-молодіжного ЧУ в командному заліку чемпіоном України стала Одещина, срібло вибороли спортсмени Дніпропетровської області, бронза – у представників Волині. Примітно, що Одеська область вдруге поспіль командно підкорює Чемпіонат України.

За право потрапити до складу національної збірної серед юніорів сперечалися представники 23 областей. Чемпіонами країни серед молоді (U-21) стали: Роман Добринін (57 кг), Олексій Бондаренко (61,2 кг) Владислав Водяницький (65,8 кг), Руслан Первак (70,3 кг) Володимир Баришев (77,1 кг), Павло Малютик (84 кг), Микола Коваленко (93 кг).

В юніорах (U-17) кращими були Микита Сироватка (52 кг), Ігор Сироватка (57 кг), Тофіг Гасанов (61,2 кг), Роман Пилипчук (65,8 кг) Миколай Плазинський (70,3 кг), Девід Мунтяну (77,1 кг), Віктор Сафронюк (84 кг), Володимир Сисо (93 кг).

Серед юнаків (U-15) підсумкову перемогу здобули Андрій Стоян (42 кг), Руслан Четвіріков (45 кг), Андрій Місюк (48 кг), Олександр Матюшик (52 кг), Олександр Гуляєв (56 кг), Артур Озманов (60 кг), Євген Щепилов (65 кг), Роман Кізюк (понад 65 кг).

Національний турнір проходив протягом двох днів на трьох бійцівських килимах. У змаганнях взяли участь близько 600 спортсменів з усієї України віком від 10 до 21 року.

Нагадаємо, що на останньому Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА українці потужно пройшли всю дистанцію турніру, завершивши ЧС з 9 відзнаками.