«Найважче» золото на Універсіаді з класичного пауерліфтингу

powerlift_universiada_minsk_nakone4nyjУ Мінську нещодавно розіграли нагороди першої Універсіади з класичного пауерліфтингу. Україну на цих змаганнях представляли студенти Національного університету «Львівська політехніка» – Павло Мисник та Павло Наконечний.

Наконечний приніс нашій команді в останній день турніру золоту нагороду, вигравши надважку категорію (понад 120 кг). Підсумковий результат українця – 810,0 кг. При цьому наш атлет виборов дві малі золоті нагороди в присіданні й тязі, додавши до цього здобутку малу срібну відзнаку в жимі лежачи.

Другий представник «синьо-жовтої» збірної Павло Мисник завершив змагання в топ-5 серед 21 учасника. Він виступав у ваговій категорії до 83 кг. У першому виді Павло показав результат на рівні 200,0 кг, у жимі лежачи виборов малу срібну нагороду з показником 165,0 кг, і в заключному виді продемонстрував 275,0 кг. В сумі результат Мсника склав 640,0 кг.

Нагадаємо, у червні на планетарному форумі з класичного пауерліфтингу, який приймав Кіллін (США), українські спортсмени провели феноменальний старт, взявши всі золоті нагороди, які були можливі.