Наймасштабніший вейк вінч-контест у Східній Європі пройшов на Z-Games KaZantip

alt62 райдери із різних країн взяли участь у змаганнях з вейкбордингу Wake Winch Masterz, що пройшли у рамках спортивно-музичного проекту Z Games KaZantip 2011. Змагання з Wake Winch Version проводилися у басейні з габаритами 85 на 25 метрів; глибина – 1,5 метра. Над басейном встановлена реверсивна канатна дорога.
Перешкоди, доступні для виконання трюків:кікери, фан-бокс, рейли, волл-райд.
У кожного рейдера перед заліковими спробами, починаючи із кваліфікації, було по 5 тренувальних проїздів. До фіналу після кількох раундів відбору пройшли найкращі, серед яких і наш фаворит, багаторазовий чемпіон України у різних версіях Дмитро Массалов. Кожен мав по спроби. Очки нараховувалися за трюки на перешкодах та при виході з них.
Оцінювали виступи вейкбордистів імениті судді: Руслан Ібрагімов з України та Алан Санапоєв з Росії.
Головними суперниками у фіналі для Массалова були росіяни – чемпіон Росії Роман Оводов та віце-чемпіон Микита Петров. Дмитро спершу розібрався із Оводовим, виконавши складніші трюки чистіше, а потім «перестрибав» і Петрова.
«Ці змагання були реальним випробуванням, – вже у ролі тріумфатора говорить Дмитро Массалов. – Моя перемога була дуже важкою. Насправді, я не очікував, що отримаю першість, але доля усміхнулася мені. Виконував дуже складні трюки – тож перемога заслужена. 
Тут панувала нереальна атмосфера. 90 відсотків спортсменів знали один одного, адже всі зустрічаються на змаганнях. Було кілька сильних юнаків-кайтерів, які вирішили позмагатися з професіоналами, але ми, вейкери, їх все ж таки побороли. Було двоє сильних суперників з Росії, Роман Оводов і Микита Петров. Насправді, я ставив на Романа Оводова, проте Микита показав кілька достойних трюків, на нього чекає колосальне майбутнє. Переконаний, він іще створить мені конкуренцію. 
А взагалі, свою перемогу я присвятив Наталії Персидській, головному організатору змагань. Саме завдяки їй все це відбулося на такому високому рівні».
Дійсно, організаторам вейк вінч-контесту не позаздриш. Наталія Персидська зазначає, що було важко – адже не вкладалися по часу, графік був порушений, відкладали майстер-класи, тренування проходили у скороченому режимі, тобто спортсмени не встигали розкататися. 
«Вперше в Україні був створений басейн з серйозними перешкодами, – розповідає Наталія. – Пройшло все набагато краще, аніж сподівалися. Проте труднощі не залишали нас: вилазили шурупи, райдери ходили і стукали по пластику, щоб все ставало на місця і продовжувалося катання. Це було у фіналі у прямому ефірі. Також після шторму, котрий пережив КаZантип, нам зателефонував технічний директор і сказав, що у нашому басейні дві нових фігури, тобто, окрім трамплінів, у нашому басейні опинилися дві рекламні споруди, скло та різноманітні речі. Та попри все ми провели змагання на високому рівні».
{social}
{iarelatednews articleid=»713,709,704,700,695,686,685″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *