Фото 1. Ukrainian combat games

Ukrainian Combat Games – це Всеукраїнські ігри з єдиноборств, які беруть свій початок з 2011 року, коли було проведено перший турнір подібного формату. Україна стала першою державою, завдяки зусиллям Спортивного комітету України, в якій провели національний формат Всесвітніх ігор з бойових мистецтв.

 

UCG – це мультиспортивний шоу-турнір, одна з наяскравіших подій в українському спорті. На одній арені ми зібрали найкращих представників більше 10 видів видовищних єдиноборств: сумо, панкратіон, кікбоксинг, ушу, тхеквондо, карате, Муей-Тай, джиу-джитсу, національна боротьба на поясах Алиш, фрі-файт, кендо, самбо, капоейра.

 

У 2018 році було вирішено вперше поділити види спорту, представлені на UCG, на дві частини: рингові та ті, що проводяться на матах і татамі. Першими стартували Всеукраїнські ігри з єдиноборств на рингу. Турнір відбувся в харківському спортивному комплексі «Локомотив», де було презентовано кікбоксинг WAKO, панкратіон, ушу (саньда), таїландський бокс Муей-Тай та професійний бокс. Детальніше про турнір можна дізнатись тут.

 

Тепер до головної спортивної події року готується Львів, де 5 грудня в палаці спорту "Галичина" відбудуться потужні поєдинки з джиу-джитсу (файтинг), самбо (бойовий розділ), кіокушинкай карате, боротьби на поясах Алиш, карате та фрі-файту.  

 

 

Developed in conjunction with Joomla extensions.