Фото 1. Ukrainian beach games

Beach Games – це локація Спортивного комітету України розміщена в рамках фестивалю Z-Games, спрямована на промоцію здорового стилю життя та спортивних пляжних видів спорту та активностей!

Це майданчик з супер-цікавими видами спорту, де учасники фестивалю можуть не тільки подивитись як грають професіонали, але й відвідати майстер-класи та взяти участь у аматорських турнірах!

Пляжний фронт фестивалю приймає цього року Кубок України з пляжного волейболу серед дівчат та хлопців, традиційне Cheer Dance Show за участю зірок черлідингу Red Foxes, турніри з пляжного регбі між чоловічими та жіночими командами, турніри з алтімат фріізбі між професіоналами та аматорами, а також показовий матч з пляжного бейсболу “Over the line show”.

Після кожного турніру проводитимуться майстер-класи, де всі бажаючі можуть спробувати себе у нових, цікавих та улюблених видах спорту.

 

 

Пляжний бейсбол -  показова гра “Over the line show” відкриває Пляжні ігри 2017 року. Команди найдосвідченішого бейсбольного клубу «Іллічівець» зіграють показовий матч, а після гри професіональні пляжні бейсболісти проведуть майстер-класи для учасників фестивалю.

Дата: 22.08

Час: 15.00

 

 

 

Пляжний волейбол - вперше в рамках Z-Games пройде офіційний Кубок України з пляжного волейболу! У програмі повноцінний турнір серед 60 професійних жіночих та чоловічих команд, видовищні відбіркові турніри, фінали та змагання для глядачів з призами, а також майстер-класи від крутих спортсменів-тренерів!

 

Дата:

23.08 - І етап з 09.00 до 13.00;

24.08 – ІІ етап з 09.00 до 13.00;

25.08 – ІІІ етап + фінал Кубку з 16.00 до 19.00

26-27 – аматорський турнір та майстер-класи для аматорів.

 

  

Пляжне регбі – вже втретє цей вид спорту буде представлено на Beach Games. У програмі професійний турнір між кращими командами UBG Rugby Cup Pro-Tournament та супер матч між двома жіночими командами Women Rugby Sandy Battle.

Дата та час: 25.08

11.00 – 13.00 – кваліфікація чоловічих та жіночих команд,

16.00 – 16.30 – фінал.

 

 

 

 

 

Черлідинг – вже традиціно найгарячіші дівчата змагаються на професійному турнірі  “Cheer Dance Show”. 8 найсильніших команд серед яких абсолютні переможниці минулих років Red Foxes знову зарядять учасників фестивалю красою та драйвом!

Дата: 25.08

Час: 15.00 – 16.00

 

 

 

 

Алтимат фрізбі – абсолютно всі учасники фестивалю мають можливість зіграти у фрізбі в рамках фестивальних турнірів! Цього року на Beach Games максимально розширено програму: всі шанувальники зможуть зіграти з професіоналами в алтімат, позмагатись на влучність та інші яскраві контести.

Детальна програма:

Hat – шляпний турнір. Тут за допомогою жеребкування формуються команд із аматорів упереміш з професіоналами.

Night neon party – нічний контест з летючим диском “FlashLight” .

Badaboom contest – гра на точність, де необхідно влучити у мішень з різних дистанцій. Найвлучнішим – призи!

Layout tomato сrash – тут назва дає достатньо інформації, а все інше пропонуємо подивитись наживо!


Промо-відео з найнарячішого музично-спортивного фестивалю цього літа!

Developed in conjunction with Joomla extensions.