Фото 1. Ukrainian students games

Ukrainian Students Games – це щорічні мультиспортивні змагання для спортсменів, які навчаються у ВНЗ України. USG – один із останніх проектів Спортивного комітету України, головною метою якого є популяризація спорту серед молоді.

Всеукраїнські студентські ігри-2018 відбудуться 20 квітня у приміщенні Національного університету фізичного виховання і спорту України і мають важливу відмінність від попередніх років, а саме: студентські змагання будуть розділені на дивізіони і старт студентських змагань починається із артистичних видів спорту!

Українські студенти з усіх куточків країни змагатимуться за нагороди зі спортивних танців, спортивної аеробіки та чирдансу. Також глядачів та учасників чекають яскраві виступи спортсменів з акробатичного рок-н-ролу та брейк дансу!

Розклад змагань:

12:30          Відкриття Ukrainian Students Games та шоу-програма. Показові виступи представлять улюбленці публіки команда з чирлідингу Red Foxes, а також представники акробатичного рок-н-ролу та брейк дансу.

13.00          Початок змагальної програми. Спортивна аеробіка (аеро степ, аеро данс, аеро фанк, аеробна гімнастика, спортивна акробатика).

14.00          Змагання зі спортивних танців (стандарт та латина).

15.00          Змагання з чирдансу (чирданс команда, помданс команда, чирданс шоу, чирданс дует, урбанданс (стрітданс) дует, помданс дует).

16.00          Церемонія нагородження.

 

Промо-відео Ukrainian Students Games

Developed in conjunction with Joomla extensions.