strongmen-Nina-Gerya-1У Полтаві пройшов Всесвітній фестиваль богатирської сили. Два дні безкомпромісної боротьби атлетів з 12-ти країн світу сколихнули не тільки тиху Полтавщину, а й увесь богатирський світ: вперше відразу три богатирських турніри були проведені паралельно і відзняті для Євроспорту. І у всіх трьох турнірах українці не поступилися першою сходинкою п’єдесталу.
Найбільша сенсація сталася під час чемпіонату світу серед жінок на звання «Найсильніша леді планети»: 20-річна українка Ніна Геря продовжила своє сенсаційне сходження на вершини спорту і не тільки завоювала титул чемпіонки світу, але встановила світовий рекорд, в який спочатку відмовлялися вірити її суперниці. Ніна тричі (!) перекинула через планку висотою 125 см кам’яну кулю вагою 135 (!!!) кілограмів.
Результати:
1 місце – Ніна Геря (Україна)
2 місце – Джемма Тейлор (Великобританія)
3 місце – Анетт фон дер Веппен (Німеччина)
У дружньому матчі атлетів вагою до 105 кг Україна-США наша четвірка (Віталій Герасимов, Михайло Мельников, Олексій Вишницький та Олександр Кривченко) не залишила жодних шансів сильній команді США – із 7-ми вправ, щоправда, щоразу з мінімальною перевагою, шість виграли наші богатирі, поступившись тільки у вправі «Манхуд стоунз» – перекиданні куль.
У фінальному відборі на чемпіонат світу «World Strongest Man-2011» наш Сергій Романчук у важкій боротьбі з досвідченим англійцем, темношкірим гігантом Марком Феліксом, і американцем Джошем Сігпеном, вирвав перемогу і отримав путівку на головний старт сезону.