orienteering-Viktoria-SukharevskaУ Франції відбувся чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування серед юніорів. В активі збірної України дві медалі – золото Вікторії Сухаревської та бронза Олени Постельняк.

Вікторія Сухаревська стала переможницею на довгій дистанції у змаганнях дівчат віком до 18-ти років. Забіг на 5,3 км із 17-ма чек-поїнтами представниця Луганщини виграла з 34-секундним відривом від найближчої переслідувачки Гунвор Хойдал з Норвегії. Бронзова нагорода в Еллен Райнхард зі Швейцарії. Наша Марія Поліщук у цій дисципліні стала сьомою. Загалом же за перемогу змагалися 83 спортсменки.

Сумчанка Олена Постельняк стала бронзовою призеркою на спринтерській дистанції серед дівчат не старших 16-ти років. 1 кілометр 700 метрів вона пройшла з часом 11 хвилин і 51 секунда, лише 15 секунд програвши чемпіонці з Польщі Анжеліці Мажиєвській. Срібло у швейцарки Поли Гросс.

Липень – по-справжньому гарячий місяць для орієнтувальників. Уже 7-го числа у словацькому Кошице розпочинається чемпіонат світу серед юніорів, а 14-го у швейцарській Лозанні – чемпіонат світу серед дорослих.

{social}

{iarelatednews articleid="1166,1132,1123,1004"}

Developed in conjunction with Joomla extensions.