news1В рамках співпраці Спортивного комітету України та Міністерства оборони України, з 27 липня по 2 серпня на 235 загальновійськовому полігоні, що на Миколаївщині, перша мобільна інструкторська група під керівництвом Олега Вєтрова успішно провела ряд практичних занять із особовим складом 4 батальйону, до якого увійшли 13, 14, 15, 16, та 17 роти, всього близько 500 чоловік.

Під час роботи з особовим складом було відпрацьовано: основи прикладного панкратіону, а саме використання при елементів самострахування падінні, вміння звільнюватися від захватів, знешкодження вартового та обшук затриманого, основні поняття роботи із холодною зброєю та захисту від неї, основи використання стрілецької зброї (АК-74): контроль зброї, перезарядка, положення для стрільби (в стійці, з коліна, лежачи), вивчення основних команд, які подаються при використанні зброї .

До складу группи увійшли:

1. Вєтров Олег Миколайович - керівник групи

2.Ліщенко Костянтин Олександрович - інструкторnews2

3. Костюк Сергій Миколайович - інструктор

4. Руднева Галина Павлівна – психолог

За словами керівника групи, пана Вєтрова, перший виїзд у навчальний центр можна вважати вдалим. Він вважає, що це дуже перспективний та необхідний проект над яким необхідно працювати і далі та налагоджувати більш тісну співпрацю між громадськими організаціями та силовими відомствами.

{social}

Developed in conjunction with Joomla extensions.