armsport_2016У харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся 23-й розіграш національної першості з армспорту серед дорослих. На очах рідної публіки команда Харківської області двадцятий рік поспіль зайняла перше загальнокомандне місце.

На домашній арені спортсмени Харківщини вибороли 19 медалей в індивідуальному заліку – 8 золотих, 5 срібних і 6 бронзових.

Другою командою чемпіонату України стала Полтавська область. Полтавчани завоювали 18 нагород – 7 золотих, 8 срібних та 3 бронзових.

Топ-3 замкнули представники Львівщини, на рахунку яких 7 відзнак – 4 золоті, 2 срібні, 1 бронзова.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 20 регіонів України.

Додамо, за результатами цього чемпіонату сформують національну збірну України для участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться з 22 по 28 травня в Румунії, та на планетарному форумі, запланованому на 1-8 жовтня в Болгарії.