Весна прийшла, а з нею новий ролер сезон 2011! Усі вже дістали ролики, почистили, промили підшипники, коротше кажучи, навели повний марафет.
У Донецьку пройде весняний чемпіонат з ролер спорту «X-TOWN Green 2011».
Організатори: ДОМГО «Асоціація Роллер Спорту»
Підтримка: Roller Team «The Frist Urban Soul»
Інформаційна та спонсорська підтримка: www.4roller.info
Дата: 30 квітня і 1 травня 2011
Місце: Центральний Парк Культури та Відпочинку ім. Щербакова.
1 день (30 квітня)
Реєстрація: з 10:30 до 11:30
Початок дисциплін: з 11:30 до 18:00
Дисципліни першого дня:
1. Slide (дівчата/хлопці кваліфікація)
2. Slalom battle (дівчата/хлопці кваліфікація)
3. High jump
4. Style jump
2 день (1 травня)
Початок дисциплін: з 11:00 до 18:00
Дисципліни другого дня:
1. Limbo (анті-джамп)
2. Free jump
3. Slide (дівчата/хлопці півфінал, фінал)
4.Slalom battle (дівчата/хлопці півфінал, фінал)
Нагородження: 17:30
* час і порядок дисциплін можуть змінюватися
Найважливіше!
Наявність захисту обов’язкова! Особливо в ФСК-дисциплінах.
Slide: кисті, налокітники (бажано і наколінники);
Free jump: кисті, налокітники (бажано і наколінники);
Style jump: кисті, наколінники, налокітники і шолом;
High jump: кисті, наколінники, налокітники і шолом.
* відсутність захисту в учасника автоматично його дискваліфікує.
roller-sport-x-town-green-2011Весна прийшла, а з нею новий ролер сезон 2011! Усі вже дістали ролики, почистили, промили підшипники, коротше кажучи, навели повний марафет.
У Донецьку пройде весняний чемпіонат з ролер спорту «X-TOWN Green 2011».
Організатори: ДОМГО «Асоціація Роллер Спорту»
Підтримка: Roller Team «The Frist Urban Soul»
Інформаційна та спонсорська підтримка: www.4roller.info
Дата: 30 квітня і 1 травня 2011
Місце: Центральний Парк Культури та Відпочинку ім. Щербакова.
1 день (30 квітня)
Реєстрація: з 10:30 до 11:30
Початок дисциплін: з 11:30 до 18:00
Дисципліни першого дня:
1. Slide (дівчата/хлопці кваліфікація)
2. Slalom battle (дівчата/хлопці кваліфікація)
3. High jump
4. Style jump
2 день (1 травня)
Початок дисциплін: з 11:00 до 18:00
Дисципліни другого дня:
1. Limbo (анті-джамп)
2. Free jump
3. Slide (дівчата/хлопці півфінал, фінал)
4.Slalom battle (дівчата/хлопці півфінал, фінал)
Нагородження: 17:30
* час і порядок дисциплін можуть змінюватися
Найважливіше!
Наявність захисту обов’язкова! Особливо в ФСК-дисциплінах.
Slide: кисті, налокітники (бажано і наколінники);
Free jump: кисті, налокітники (бажано і наколінники);
Style jump: кисті, наколінники, налокітники і шолом;
High jump: кисті, наколінники, налокітники і шолом.
* відсутність захисту в учасника автоматично його дискваліфікує

Developed in conjunction with Joomla extensions.