karate1_hamburg2016Днями в Гамбургу (Німеччина) відбувся черговий етап Прем’єр-ліги Karate 1. З-понад 1100 учасників з 72 країн у 14 категоріях Україну представляли 19 спортсменів у 10 категоріях. Результат нашої збірної 13-е загальнокомандне місце.

Бронзові відзнаки етапу отримали Валерій Чоботар й Анастасія Степашко. Після золота на турнірі в Угорщині, Валерій додав до своєї колекції третє місце в 84 кг на етапі Прем’єр-ліги Карате 1, вигравши шість поєдинків з семи проведених. Анастасія, у свою чергу, посіла третій рядок у вазі понад 68 кг у жіночому куміте, провівши шість боїв і вигравши з них п’ять.

За крок до призів залишився Олег Філіпович, на рахунку якого 5-а сходинка в 60 кг.

Володарка золота на тому ж турнірі, що й Чоботар, Аніта Серьогіна (61 кг), а також Валерій Тумаков (75 кг) й Андрій Лустенко (+84 кг) посіли у своїх категоріях дев’яті позиції. Як зазначили у в Українській федерації карате (UKF), Тумаков і Лустенко тільки-но починають свій шлях у "вищій лізі" світового карате, тому для них потрапляння в офіційний залік є непоганим досягненням. А ось срібна призерка попереднього етапу Прем’єр-ліги Karate 1 у Туреччині Катерина Крива не змогла повторити своє досягнення. У 50 кг вона провела лише дві зустрічі.

Потужно продовжує змагатися у вересні Ірина Зарецька, українська легіонерка збірної Азербайджану. Два тижні тому вона виграла 68 кг у Берліні, а тепер перемогла в цій категорії і в Гамбургу, що є серйозною заявкою напередодні чемпіонату світу.

Для більшості учасників це був останній етап підготовки до чемпіонату світу, який пройде в Лінці (Австрія) з 25 по 30 жовтня 2016 року. Етап Прем’єр-ліги у Гамбург став найсильнішим турніром сезону за складом учасників та представництвом країн, на який заявилися всі провідні збірні планети.