inline_skater_hockey_ukrchamp-2016Фінальний тур першого чемпіонату України з інлайн-скейтер хокею відбувся у два дні. В перший ігровий день визначилися пари «золотого» і «бронзового» протистояння. До фінального матчу вийшли дві столичні команди «Республіка» і «Тельбін Райдерс». Боротися за третє місце випало «Одесі» та луцьким «Ракетам».

«Республіка» провела впевнений поєдинок проти «Тельбін Райдерс», завершивши фінальну гру на свою користь із рахунком 10:3. В першому періоді новоспечені чемпіони забили чотири шайби, у другому і третьому – по три точних влучання. Одесити провели напружений двобій з луцьким колективом, хоча виграли його з гандикапом у три шайби – 4:1. «Сухими» для «Ракет» виявилися два з трьох періодів, тоді як «Одеса» нарощувала відрив в кожному таймі.

Стосовно особистих досягнень гравців, то перша трійка – це представники команди-чемпіонки. На рахунку Дмитра Зюзя – 82 очки, 50 голів, 32 паси; в Олександра Бадамшіна – 68 очок, 38 голів, 18 пасів, а у Дмитра Цимбала – 64 очки, 39 голів, 25 пасів. Четверте місце в індивідуальних показниках у гравця «срібного» колективу – Олександра Комара (56 балів, 38 голів, 18 пасів). Топ-5 замикає Євген Конотопенко з «Одеси» (46 пунктів, 33 голів,13 пасів).

Окрім того, є підрахунки по fair play. Перше місце за «чесну гру» отримала команда «Яструби», яка обійшла по цьому показнику чемпіонів. За 19 матчів хлопці отримали лише 44 хвилини штрафного часу. «Республіка» посіла друге місце з 58 хвилинами штрафного часу. Що ж стосується «Тельбін Райдерз», то цей колектив став п’ятим у чемпіонаті за цим показником. 3-е та 4-е місце у таблиці найврівноваженіших займають клуби «Одеса» і «Ракети». Примітно, що останні дві команди зайняли ті ж самі позиції за підсумками сезону.