squash_czech_junior_open_2017

Минулими вихідними в Празі (Чехія) відбувся один з головних і найскладніших турнірів серед юніорів зі сквошу – Czech Junior Open 2017. Змагання найвищої категорії супер-серії в цьому році зібрали понад 230 учасників з 28 країн.

На чеських кортах протягом трьох днів за нагороди сперечалися шість українців, які брали участь у двох категоріях – юнаки до 13 і 15 років. Одразу п’ятеро наших хлопців вели боротьбу за звання чемпіона в BU 13: Максим Федіна, Олег Поздняков, Остап Біляєв, Дмитро Щербаков та Олексій Шпак. А ось у категорії BU 15 виступав тільки Юлій Лаукарт.

За підсумками турніру кращий результат серед наших сквошистів на рахунку Дмитра Щербакова – 6 місце. Він зазнав поразки у півфіналі проти ірландця (0:3), а у матчі за 5-6 місце в трьох сетах поступився господарю кортів.

Олег Поздняков, Максим Федіна та Остап Біляєв на півфінальній стадії вели боротьбу за 13-16 місце. Залишивши позаду польського опонента, наші юніори посіли 13, 14 і 15 рядок відповідно.

Наш єдиний представник в BU 15 Юлій Лаукарт вже в другому раунді вимушений був зустрітися з першим сіяним у цій категорії та майбутнім чемпіоном. Поразка на цій стадії відправляла гравця в матчі за 17-24 позиції. І ось тут Юлій жодного разу не дозволив собі схибити, обіграв чотирьох суперників і посів 17-е місце.

Олексій Шпак замикає показники українців – 28-й в BU 13.

Нагадаємо, в грудні 2016 року вперше в Україні провели юніорську першість країни зі сквошу.