ice_climbing_wc-2017_switzerland

Минулими вихідними у швейцарському місті Саас-Фе пройшов четвертий етап Кубка світу з льодолазіння сезону 2016/2017. На цих змаганнях Україну представляли два харківських спортсмени – Валентин Сипавін та Дар’я Коварж.

В цьому році за плечима найсильнішого льодолаза країни Валентина Сипавіна вже було срібло на першому етапі в США і топ-5 в рамках третього раунду в Кореї. Під час другого етапу в Китаю Валентинові не вдалося продемонструвати високий результат. І ось четвертий етап теж завершився поза фінальної стадії.

На змаганнях в Саас-Фе в дисципліні «складність» Сипавін не зумів подолати кваліфікаційний бар’єр, посівши у підсумку 28 місце. У «швидкості» українець був заявлений, однак не вийшов на старт.

У генеральній класифікації після чотирьох раундів КС-2017 харківський льодолаз посідає 9-у сходинку.

Для Дар’ї Коварж кубковий сезон розпочався з виступу в корейському Чеонгсонгу, де в рамках третього етапу вона стала 25-ю в складності. У Швейцарії спортсменка вирішила випробувати свої сили в обох дисциплінах, і найкращий результат показала у швидкості – 12-а, тоді як у складності фінішувала 23-ю.

В жіночому заліку Дар’я Коварж 19-а у швидкості та 36-а в складності.

Фінальний п’ятий етап Кубку світу з льодолазіння відбудеться 28-29 січня в Рабенштайні (Італія). А за тиждень спортсмени зберуться на Чемпіонаті світу, який прийме Шампаньї-ан-Вануаз (Франція) і який проходить раз на два роки.

Нагадаємо, Валентин Сипавін і Дар’я Коварж є діючими чемпіонами України з льодолазіння в обох видах змагань.