climbing_cupofukr-2017_bouldering_zaharovaНещодавно Вінниця приймала старт нового кубкового сезону з боулдерингу. За перемогу змагалися близько 50 учасників з 11 регіонів.

Спершу спортсмени долали кваліфікаційний бар’єр, який відбувся у форматі фестивалю (25-30 маршрутів). Ті з учасників, хто посів перші вісім місць у чоловічому та жіночому турнірах, виборювали право потрапити до фіналу, який проходив за міжнародною системою кубків.

Кращими боулдерингістами першого етапу КУ-2017 серед чоловіків стали Олексій Самусь, Федір Самойлов (обидва представляють Київщину) та Микола Сілевич з Харкова. У жінок трійка призерок виглядає наступним чином: Маргарита Захарова (Харків), Марія Муляр (Кам’янець-Подільський), Євгенія Чернявська (Кропивницький).

Як розповіли у Федерації альпінізму та скелелазіння України, змагання пройшли в теплому сімейному колі, проте фінали показали, що кожен учасник готовий боротися до останньої спроби. Командою творців трас виступили Михайло Шалагін з Павлом Божком, які відзначили, що на фінальних боулдерах вирішили натиснути на слабкі місця учасників, перевірити розтяжку, динаміку та вміння читати маршрути..

Другий етап Кубка України 2017 року з боулдерингу відбудеться 24-26 лютого на Хмельниччині.

Нагадаємо, наприкінці січня в Польщі на п’єдесталі пошани найбільшого аматорського турніру з боулдерингу відзначилися двоє українок.