rally_sweden_2017Днями в Карлстаді (Швеція) відбувся другий етап Чемпіонату світу з ралі-2017, де екіпаж Eurolamp World Rally Team з України замкнув двадцятку найсильніших. Валерій Горбань і Сергій Ларенс без проблем подолали три заключних швидкісних ділянки Ралі Швеції і оформили перший фініш нового екіпажу Eurolamp WRT.

По ходу двох заїздів по дистанції на 21 км Горбань і Ларенс показали 17-й і 22-й результати. На заключному відрізку гонки, 16-кілометровій швидкісній ділянці, вони були 19-ми. Український екіпаж проїхав всю дистанцію з загальним результатом 2 години 53 хвилини 14,1 секунди, відставши від переможця на 17 хвилин 10,5 секунди.

У підсумку україно-естонський дует зберіг за собою 20-й рядок підсумкового протоколу другого етапу Чемпіонату світу з ралі.

Переможцем гонки став екіпаж фінського гонщика Ярі Латвала з результатом 2 години 36 хвилин 03,6 секунди. Друге місце у Отта Тянака з Естонії (29,2 секунди відставання), третє - у Себастьяна Ожье з Франції (59,5 секунди відставання).

Наступний старт Eurolamp World Rally Team запланований на Ралі Мексики. Третій етап Чемпіонату світу пройде з 9 по 12 березня.

Раніше ми писали, як в Дніпрі відкрили новий автомобільний сезон в Україні.

Прес-служба Спортивного комітету України

Developed in conjunction with Joomla extensions.