squash_bushma_french-junior-open-2017Минулого уїк-енду українські сквошисти взяли участь у двох турнірах, з яких повертаються з вельми високими досягненнями.

У Бєльсько-Бяла (Польща) по завершенню юніорських змагань, де українка Ольга Котова виборола бронзу, настав час визначати сильнішого серед дорослих. В категорії Open міжнародного турніру серії «А» виступили Денис Подворний і Валерій Федорук. Обидва дісталися призів.

Подворний став абсолютним чемпіоном серед чоловіків. Перші два матчі виграв під нуль, у третьому віддав лише один гейм. На стадії 1/2 Денис зустрічався з Валерієм, якого обіграв у напруженому протистоянні – 3:2 (4:11, 10:12, 11:3, 11:7, 11:7). П’ять геймів для підсумкової перемоги знадобилися українцеві й у фіналі.

Для новоспеченого чемпіона Falcon Squash Cup 2017 півфінальна поразка своєму співвітчизникові виявилася першою і останньою невдачею на цьому турнірі. У розіграші, де вирішувалася доля третього місця, Валерій в чотирьох геймах обіграв господаря корту і взяв бронзу – 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:8).

У ці ж дні в Ліллі (Франція) проходив турнір Super серії серед юніорів – French Junior Open 2017. У змаганнях взяли участь понад 240 гравців, серед яких єдиною представницею нашої держави стала Аліна Бушма. Українка сперечалася за перемогу в категорії GU17.

Два стартових раунди Аліна подолала без проблем. Спочатку обіграла французьку спортсменку (3:1), потім ірландську – 3:2. А ось у півфіналі Бушма не справилася з майбутньою чемпіонкою турніру з Польщі, поступившись їй 0:3. Не зуміла українка взяти хоча б гейм і в матчі-розподілі 3-4 місця, віддавши бронзу представниці Швейцарії.

Нагадаємо, що з 27 червня по 2 липня 2017 року Україна прийматиме послів Міжнародної федерації сквошу (WSF). На думку WSF, це «дієва можливість допомогти молодшим федераціям в їхньому розвитку та просуванні».