powerlifting_ukrchamp-2017_rubec_oleksandrУ Коломиї на початку березня визначилися нові чемпіони України в пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. Представляємо переможців у кожній ваговій категорії.

В жіночому турнірі версії 2017 чемпіонками стали сім спортсменок. З вражаючим відривом в 140 кг від другого місця забезпечила собі перемогу в 72 кг Антоніна Марченко (сума 570 кг). Набагато відірвалися від переслідувачок й Тетяна Шлопко (52 кг) з Наталією Пізняк (63 кг) – обидві мали перевагу 70 кг над другою позицією (переможна сума в 432 кг і 490 кг відповідно). Також перемоги святкували: в 47 кг – Зіна Демян (300 кг), в 57 кг – Лариса Осичка (400 кг), у 84 кг – Марина Ковальова (377 кг), в понад 84 кг – Тетяна Литвинюк (507 кг).

Серед чоловіків у цьому році кращими були вісім спортсменів, з яких двоє обійшли супротивників більше ніж на 100 кг. Відірватися на 147 кг зумів Володимир Галкін в 66 кг (перша сума 647 кг). Відстань в 115 кг собі забезпечив Віктор Лесковець у вазі 105 кг (975 кг). А ось в найлегшій категорії 59 кг боротьба за перше місце вирішилася не на помості, а на вагах, де трохи легшим за Едгара Долгого виявився Олександр Агаджанян (в обох по 507 кг у сумі). Окрім вищевказаних спортсменів, чемпіонами України стали: в 74 кг – Микола Бараннік (800 кг), у 83 кг – Іван Король (832 кг), в 93 кг – Сергій Красій (822 кг), 120 кг – Олександр Пліс (845 кг), понад 120 кг – Володимир Свістунов (1160 кг).

Нагадаємо, що нещодавній Чемпіонат світу з пауерліфингу видався неймовірно вдалим для нашої національної команди. За підсумками ЧС чоловіча збірна України стала кращою на планеті, а наші жінки увійшли до трійки найсильніших команд світу.

За підсумками планетарного форуму в США збірна України здобула 10 ліцензій на Всесвітні ігри 2017. Змагання з пауерліфтингу на головному мультиспортивному старті чотириріччя триватимуть протягом трьох днів – з 24 по 26 липня 2017 року, відповідно до турнірного графіку Десятих Всесвітніх ігор.