climbing_bouldering_varshava-2017_kazbekovaНещодавно у Варшаві (Польща) відбувся скелелазний турнір Murall Challenge 2017. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників, серед яких були дві українки – дніпрянки Євгенія Казбекова та Дар’я Брильова.

У кваліфікаційному раунді було 20 трас, до заліку входили 5 найскладніших маршрутів. Фінал проходив у форматі дуелей: у жінок чотири дівчини відбирались до фіналу, а далі система як на Кубках світу зі швидкості – спочатку біжиш за розподілом, потім одна пара спортсменок сперечається за перше місце, друга – за третє.

За підсумками турніру перше місце в жіночому турнірі посіла Євгенія Казбекова, яка у фіналі здолала господарку змагань Іду Купс. Дар’я Брильова, поступившись у фіналі спочатку Євгенії, не змогла потім зачепитися за третє місце. Брильова – четверта.

По завершенню Murall Challenge 2017 Євгенія Казбекова зізналася, що раніше вона в таких змаганнях участі не брала, це був її перший виступ у форматі дуелей. Спостерігаючи за забігом чоловіків, продовжила скелелазка з Дніпра, вона зрозуміла, що схемою, яка принесе успіх, буде – лізти швидко, зібрано, проте не поспішати, відпрацьовувати до самого фінішу, адже фізична підготовка спортсмена – це лише частина успіху, також потрібно бути психологічно витривалим.

Нагадаємо, за тиждень до турніру у Варшаві обидві спортсменки посіли призові місця на інших польських змаганнях з боулдерингу.