speedway_ukrchamp-2017_1st-stage_chervonogradНещодавно в місті Червоноград провели перший етап Відкритого чемпіонату України зі спідвею, який ознаменував старт національного спідвейного сезону.

Окрім найкращих гонщиків України, в цьогорічний чемпіонат заявилися чотири представники польського спідвею – Томаш Ремпала, Маріуш Фірлей, Давид Стахира, Павел Месьонц, а також італієць Гульєрмо Франчетті й аргентинець Факундо Альбін. Серед господарів турніру можна виокремити Дмитра Мостовика з Червонограда, який повернувся на трек після травми, і одного з лідерів української збірної Віктора Трофимова з Рівного.

Проте в безкомпромісній боротьбі переможцем етапу вдалося стати Олександру Локтаєву, який в очній дуелі останнього заїзду випередив польського гонщика Давіда Стахиру. Третє місце за сумою набраних очок виборов Станіслав Мельничук. Четверте місце посів  Дмитро Мостовик.

Змагання складалися з 20 заїздів та стали відбірними до складу збірної команди України зі спідвею.

Зауважимо, окрім дорослих спортсменів, у класі мотоциклів з об’ємом двигуна до 150 куб. см змагалися й юні українські гонщики.

Головним суддею змагань став Петро Федик.

Раніше в Рівному стартував командний Чемпіонат України з трекових гонок.

Довідка. Спідвей – це дисципліна в мотоциклетному спорті, в якій гонки відбуваються на короткій дистанції на спеціальних, так званих гарьових доріжках. Мотоцикли не мають гальм, а швидкість зменшують ногами зі спеціальними гальмівними черевиками. Червоноград є одним з трьох українських міст, ще Рівне і Львів, в яких спідвеєм займаються на професіональному рівні.