15 травня завершився чемпіонат з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. Поміж 21 країни учасників за загальним командним показником Україна посіла почесне ІІ місце в обох змаганнях.

Цього року чемпіонат проходив у мальовничому місті Даугавпілс (Латвія), де українські спортсмени вибороли 15 золотих медалей, 18 - срібних та 4 – бронзових.

У категорії дорослі золото здобули: Михайло Домінюк, Леон Білицький, Олексій Остапчук, Ярослав Сушко, Василь Потокій. А Ігор Гавришко, у порівнянні з минулорічним чемпіонатом, де виборов лише срібло, цього року повним свій список як срібною, так і золотою медалями у категорії за різними напрямками.

Серед юніорів та юніорок сім золотих медалей привезли додому шестеро українських спортсменів: Вікторія Ковалюк, Роман Мних, а Євген Остапчук, Михайло Тупиця, та Костянтин Тимченко вибороли по дві медалі за перші та другі сходинки. Найбільше золота в одні руки взяв гирьовик Леон Білицький (одразу дві золоті відзнаки у змаганнях 2017 року).

Проявили себе також наші ветерани спорту (40-44 роки), посівши перші позиції призового подіуму: Андрій Яремус – двоборство, вагова категорія +85 кг та Валентин Бербеничук - довгий цикл, вагова категорія 85 кг.

До скарбниці медалей срібло доклали Віталій Білоус, Руслан Срібний, Микола Ткаченко, Сергій Кіяшко, Іван Макаренко, Володимир Недоля, Вікторія Ковалюк, Оксана Панькевич, Андрій Горовий, Генадій Тимофєєв, Іван Гавришко та Олег Коломієць. А бронзою можуть похвалитись Олександр Горбатко у категорії дорослі, Ольга Масловець та Оксана Панькевич серед жінок, а також Михайло Лях серед юніорів. Четвертим місцем додав балів до загальної кількості Поручиков Володимир.

Загалом у змаганнях прийняли участь 337 спортсменів.