У польському місті Тарнов відбувся ІІ етап Молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння у дисципліні «швидкість». Українці привезли додому дві золоті та одну бронзову нагороди.

У змаганнях брали участь понад 60 спортсменів із 10 країн Європи. Молодіжну збірну України представили 10 спортсменів, які виступали в трьох вікових групах.

За результатами змагань, золото для України здобули Ярослав Ткач і Костянтин Павленко. Бронзу до загальної скарбнички доклала Олександра Волкова, посівши третю сходинку у своїй віковій групі.

Інші спортсмени молодіжної збірної України зайняли наступні місця:

Єлизавета Жолобко - 9 місце, Софія Гладка - 10 місце, Кирило Щупій - 5 місце, Єгор Шаповалов - 9 місце, Олексій Крінецкій - 10 місце, Микита Лук'янов - 5 місце, Костянтин Дмитрієв - 6 місце.

А вже зовсім скоро амбітний золотий призер, Ярослав Ткач, планує випробувати свої сили і позмагатися за титул чемпіона України зі скелелазіння. Вперше Чемпіонат України буде проведено в чотирьох видах програми, яка відповідає відбору на Олімпійські Ігри 2020. Спортсмени, що змагатимуться у багатоборстві, повинні будуть показати найкращі результати у всіх видах лазіння: складність, швидкість, боулдерінг.