Днями у Донецькому обласному шаховому клубі ім.О.В.Момота (Краматорськ) проходили чемпіонати України із швидких та блискавичних шахів серед жінок.

Двічі чемпіонкою (бліц-турнір та швидкі шахи) стала Юлія Осьмак.

Перемогу в турнірі зі швидких шахів Юлія здобула, набравши 6,5 очок з 9 можливих. Стільки ж набрала і Маріанна Гриньова, котра за додатковими показниками посіла друге місце. Третю сходинку на подумі переможців посіла Анастасія Рахмангулова, набравши 6 очок.

Останній турнірний день був присвячений шаховому бліцу. У бліц-турнірі Юлія Осьмак набрала найбільшу кількість балів (7 очок), та отримала «чисту» перемогу. Інші місця розділили між собою

Олена Мартинкова та Марія Безкоровайна, які набрали по 6,5 очок.

Нагадаємо, що Спортивним комітетом України кращою спортсменкою минулого року було визнано представницю шахів Анну Музичук, яка виграла ЧС-2016 з рапіду та бліцу, стала переможницею Всесвітньої шахової Олімпіади в індивідуальному заліку і була відзначена президентом України орденом княгині Ольги.

Але й це ще не всі гарні новини Федерації шахів України! На засіданні комісії «Для надання спортивній федерації статусу національної спортивної федерації та позбавлення такого статусу» під головуванням Заступника Міністра молоді та спорту України Ярослава Войтовича згідно наданим документам та супроводжуючим матеріалам Федерації шахів України надано статус національної!