width=

20 травня у Римі відбувся фінал Internazionali BNL d’Italia – професійного тенісного турніру, який відноситься до категорії Premier 5. Україну на змаганнях представляли одинадцята ракетка світу Еліна Світоліна та Леся Цуренко. У кваліфікації також стартувала Катерина Бондаренко, але, на жаль, вона не змогла пробитися до основної сітки.

Тріумф Україні подарувала Еліна Світоліна, яка окрім одинадцятого місця у світовому рейтингу, носить також звання Першої ракетки України. Перемогу українка здобула за результатами фіналу де обіграла румунку Симону Халеп загальним рахунком 2:1 (4:6, 7:5, 6:1).

Початок матчу не був простим для першої ракетки України. Симона Халеп дуже швидко перехопила ініціативу та у першому сеті повела рахунок 3:1. Намагаючись, віднайти свій ритм та відчути гру, Еліна все ж таки програла першу партію з рахунком 4:6. Переломний момент стався у другому сеті, де українка зрівняла рахунок. Остання партія вже була під повним контролем вітчизняної тенісистки та принесла таку бажану перемогу!

Протягом 2017 року Еліна Світоліна  вже перемагала на турнірах у Тайбеї, Дубаї та Стамбулі. Перемога в Римі – це вже четвертий титул за сезон! Українка набрала 900 рейтингових очок, випередивши таким чином Каролін Возняцкі, Світлану Кузнєцову, Домініку Цибулкову та Йоханну Конту у світовому рейтингу.

Тепер тенісистка очолить чемпіонську гонку та стане шостою ракеткою планети!