У Мінську завершився чемпіонат Європи  серед чоловіків та жінок, який приніс Україні 16 медалей!

У командному заліку жіноча та чоловіча команди зайняли 2-місце, поступившись першістю команді росіян.

Чемпіонками континенту, виборовши одразу 2 золоті медалі, стали наші спортсменки Анастасія Шевченко (у категорії до 60 кг), яка у перший день здолала росіянку Аліну Пчелінцеву кидком через голову з рахунком 3:2 та Анастасія Сапсан (у категорії до 80 кг), яка на третій день змагань здолала представницю Грузії Олену Кебадзе .

Крім золота українська команда привезла додому 6 срібних та 8 бронзових медалей.

Срібні нагороди у жіночому самбо вибороли Марія Буйок (категорія до 52 кг) та Галина Ковальська (до 80 кг). Серед чоловіків срібло у бойовому розділі відвоювали Олександр Воропаєв (до 62 кг), Дмитро Баток (до 82 кг), Андрій Кучеренко (до 57 кг) та Размік Тоноян (більше 100 кг).

Бронзу до загальної скарбниці внесли Наталія Ільків (до 56 кг), Катерина Москалева (до 68 кг), Олексій Ниженко (до 82 кг), Петро Давиденко (до 90 кг), Юлія Храмова (до 64 кг), Андій Балобан (до 100 кг), Анастасія Новікова (до 48 кг) та Наталія Смаль (до 72 кг).

На перший день змагань чемпіонату Європи українські спортсмени вибороли чотири медалі: "золото", "срібло"і дві "бронзи". У другий змагальний день збірна України виборола сім медалей – серед них п'ять срібних і дві бронзові.  В останній день українці виграли 5 нагород: «золото» і чотири «бронзи»

Загалом у турнірі взяли участь понад 300 спортсменів із 31 країни.