20-21 травня  у Ліоні (Франція) відбувався 31-й Чемпіонат Європи з кіокушин карате (IKO) серед чоловік та жінок. У чемпіонаті взяли участь 320 учасників з 22 країн континенту.

Україна може пишатися своїми спортсменами, адже вони привезли із собою одразу 8 нагород, з яких 3 золотих та 5 бронзових медалей.

У перший день спортсмени змагалися у категоріях юніори та сеньори, де українські спортсмени змогли одразу проявити себе. Результатом першого дня змагань стали 7 медалей:  3 золоті та 4 бронзові.

Чемпіонами Європи цього року стали одразу троє спортсменів. На першу сходинку переможного подіуму піднімались у цей день Аратовська Ілона, спортсменка дніпропетровської області, яка виступала у ваговій категорії до 50 кг, Жидко Сергій, теж представник з дніпропетровської області, який виходив у ваговій категорії до 80 кг та Капустін Нікіта – до 75 кг (Запорізька обл.).

У свою чергу бронзові медалі у юніорських змаганнях вибороли собі Корогодський Сергій (Дніпропетровська обл.) у ваговій категорії до 65 кг, Малюк Андрій (Дніпропетровська обл.) - більше 50 кг та Мелікян Альберт (Дніпропетровська обл.) – до 50 кг. Станіслав Кривошапка (Київська обл.) також здобув бронзову медаль у категорії сеньори старші 40 років (вагою до 85 кг).

Наступного дня до загальної скарбниці доклала бронзову медаль киянка Лілія Байстрюченко , виборовши її у категорії жінки до 55 кг.