За медалі національної першості та турніру «Київські Каштани» змагались черлідери всієї України на майданчиках столичного «Меридіану».

У турнірі взяли участь більше 1000 учасників. Спортсмени виходили на майданчики більше 350 разів за день. Останній раз подібні змагання проходили у Києві аж у 2007 році, коли у Палаці Спорту проводились І Європейські ігри. Тоді українська збірна з черлідингу завоювала звання чемпіонів.

А цими вихідними, на трьох майданчиках одночасно, медалі українського Чемпіонату отримували команди з Київської, Донецької, Одеської, Дніпропетровської, Львівської, Харківської, Сумської, Полтавської, Запорізької областей та з самого м. Києва.

Не залишились без нагород також гості столиці, представники Мінська, які вибороли одразу дві відзнаки.

В рамках заходу, високих спортивних звань майстрів спорту були удостоєні: чемпіонка України 2017 року Олеся Крячко, бронзовий призер чемпіонату Європи Анна-Марія Кручок, полтавчанка Анастасія Арканова, харків’янка Анастасія Мамон та член української збірної Дар’я Юник.

Нагадаємо, також, що у квітні цього року український дует у складі майстрів спорту міжнародного класу Олександра Ушакова та Дмитра Внукова приніс Україні срібну медаль на Чемпіонаті Світу. І ця нагорода стала вже дев’ятою на рахунку Національної всеукраїнської федерації черлідингу!