За результатами турніру українська команда виборола 21 медаль: 8 золотих, 7 срібних та 6 бронзових.

Наші спортсмени змагались у розділах фул-контакт, кік-лайт, лайт-контакт та музичні вправи.

Чемпіоном світу 2017 року розділі лайт-контакт став Олександр Желепа (вагова категорія 94 кг), проте однієї медалі йому було замало, тож він спробував свої сили у ваговій категорії понад 94 кг у тому ж розділі та виборов бронзу. Артур Руденко (57 кг), Володимир Демчук (69 кг) та Павло Замятін (74 кг) перемогли у розділі кік-лайт. А українка Юлія Карманова змогла вибороти у розділі з музичних вправ одразу дві медалі: золото та срібло.

Розділ фул-контакт також приніс нам трьох золотих призерів:  Іван Ткаченко (91 кг), Ігор Приходько (86 кг) та Юрій Перетятько (67 кг), який крім чемпіонського титулу також отримав відзнаку як Кращий Боєць!

Срібло вибороли: Владислав Гіда (фул-контакт 57 кг), Самір Мехбалієв (кік-лайт 74 кг), Артем Бєлов (лайт-контакт 86 кг) та Валерій Піднебесний (фул-контакт 91 кг). Іван Грещук,  як і Олександр Желепа, виборов дві медалі: срібло у розділі лайт-контакт (94 кг) та бронзу у кік-лайті (понад 94 кг).

На третю сходинку призового п’єдесталу піднімались наступні спортсмени: Наталія Мартюхіна (кік-лайт 60 кг), Артем Бєлов (фул-контакт до 91 кг), Віталій Соловей (лайт-контакт 57кг) та Олексій Зєнков (кік-лайт 84 кг).

Варто також зазначити, що Наталія Мартюхіна та Юрій Перетятько 20-30 липня візьмуть участь у Всесвітніх іграх у Вроцлаві. Як зазначив Юрій, на Кубок світу поїхав не тільки за перемогою, а й для того аби відчути настрої міжнародного турніру, подивитись чого варті суперники та відшліфувати власні навички перед Іграми.

«Перемозі радий як завжди! На цьому турнірі я відпрацював все необхідне для вдалого виступу на Іграх. Поїхав на Кубок світу ще й заради того аби відчути весь цей мандраж міжнародних турнірів. Суперники були сильними. Я задаволений результатами» - коментує свою перемогу Юрій Перетятько.

Та не тільки дорослі зуміли показати себе на Чемпіонаті, молодші спортсмени вже зараз демонструють свої досягнення. Отже, серед юніорів золото у свої руки виборов Артем Ластовченко (86 кг) у розділі К1. Срібна медаль у розділі кік-лайт дісталась Микиті Братчуку (70 кг). А 2 бронзи до загальної скарбниці української збірної доклали Данило Кедюлич (К1, 54 кг) та Віталій Соловей (лайт-контакт, 57 кг).

Крім того на цьогорічному чемпіонаті працювали троє українських суддів міжнародної категорії, які були включені до національної делегації. Юрій Зубов (м. Черкаси), Максим Єгоров (м. Київ) та Роман Кроль (м. Рівне) – ось українські поборники чесності та справедливості міжнародного ґатунку!

Загалом участь у Чемпіонаті взяли 1816 спортсменів з 40 країн світу. Українська делегація складала 39 осіб.

Вітаємо наших спортсменів! Вперед до майбутніх перемог!