Половину національної збірної цього року склали спортсмени з Сумської області.  Чемпіоном Європи серед дорослих став Денис Ніконець, а срібним призером наставник Дениса – Дмитро Баранов.

Головний тренер збірної Сергій Чередніченко зазначив, що конкуренція на цьогорічних змаганнях була дуже потужною, за перемогами приїхали кращі представники дев’яти країн Європи.

Призерами також стали Юрій Черкалюк, Юрій Чижевський, Максим Яловцов, Ігнат Тєлєгін, Вячеслав Михайличенко та Олександр Писанко.

В перший день змагались кадети та юніори. Тут українцями було здобуто по 4 медалі золота, срібла та бронзи. Чемпіонами стали Дмитро Коломієць, Альберт Мосипан, Вячеслав Михайличенко та Владислав Цилуйко. Відзначились також Антон Голомидов, Артем Чорний, Олександр Одинцов, Олексій Подоляка та Олександр Костенко.

Другого змагального дня розігрували нагороди вже серед дорослих у розділі «Pankration Athlima». Наші спортсмени перемогли у шести вагових категоріях. Тут на п’єдестал піднімались Дмитро Баранов (60 кг), Богдан Ленда (71 кг), Олена Сушко (71 кг),  Вячеслав Михайличенко (84 кг), Олександр Костенко (66 кг), Кирило Горобець (71 кг) та Дених Ніконець (60 кг).

Останній день Чемпіонату був присвячений розділу фул-контакт. І знову кращим серед кращих став студент інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету Денис Ніконець, а срібним призером наставник Дениса – Дмитро Баранов. Ще одним призером у розділі фул-контакт став Вячеслав Михайличенко.

Юніори, які мали змогу приймати участь і у змаганнях серед дорослих у своїй віковій категорії, назбирали чимало медалей. Так, Вячеслав Михайличенко не дав більше нікому шансів та виграв одразу 4 зутсрічі у ваговій категорії 77 кг. Срібло вибороли Альберт Мосипан (60 кг), Олександр Костенко (66 кг), Олександр Одинцов (71 кг). За бронзою виходив Олексій Подоляка.

Вітаємо з перемогою та чекаємо ще яскравіших перемог восени на наступних чемпіонатах!